Club logo

Home Sessions Lessons Events Calendar Calendar Sponsors Results Contact

SATURDAY FEB 1 UNDERS/OVERS- SECTION A (1-FEB-20)

Team 12 - SHEILA HEGERTY Team
    Home Table   Away Table     Pair Datums
Board No vs Team   Contract Result Score   Contract Result Score   Net Score Net Imps   Datum NS EW
Board 13: ELRAE TRUEMAN Team 4H E7150 3H W8-50   1003   104-1
Board 23: ELRAE TRUEMAN Team 3H S10170 3NT S10-630   -460-10   190-1-10
Board 33: ELRAE TRUEMAN Team 4H S10420 3S S4250   67012   1096
Board 45: SANDRA MORRIS Team 3NT S10630 4S N11-650   -20-1      
Board 55: SANDRA MORRIS Team 1NT N8120 2NT N8-120   00   801-1
Board 65: SANDRA MORRIS Team 3D N8-50 2D N10-130   -180-5   20-2-3
Board 77: SUSAN WRIGHT Team 1S E7-80 3NT S8100   201   110-55
Board 87: SUSAN WRIGHT Team 4H N9-50 4H N11-450   -500-11   330-9-3
Board 97: SUSAN WRIGHT Team 4S E9100 4HX N10-590   -490-10   220-3-9
Board 109: MARIA SETIYAWAN Team 4S N9-100 5D E10-100   -200-5   70-5-1
Board 119: MARIA SETIYAWAN Team 2D N10130 5D N12-420   -290-7   330-5-3
Board 129: MARIA SETIYAWAN Team 2C W9-110 3H S8100   -100   -30-22
Board 1311: DIANE STOKES Team 3NT W9-600 4NT W9-100   -700-12   -50-11-4
Board 1411: DIANE STOKES Team 4S W10-420 4S W9-50   -470-10   -70-8-3
Board 1511: DIANE STOKES Team 6D S11-100 6D S11100   00      
Board 1613: JOYCE DEGUARA Team 5C E9200 3C E9110   3107   -3062
Board 1713: JOYCE DEGUARA Team 2D W8-90 2C E7-50   -140-4   70-41
Board 1813: JOYCE DEGUARA Team 2H W10-170 1NT E790   -80-2   -120-2-1
Board 192: RUTH FORDYCE Team 4S N9-50 4S N13-510   -560-11   470-11-1
Board 202: RUTH FORDYCE Team 2S S7-100 2S S7100   00      
Board 212: RUTH FORDYCE Team 2S N7-100 1NT S9-150   -250-6   20-3-4
Board 224: MAX HOLEWA Team 4S E9100 4S E9-100   00   03-3
Board 234: MAX HOLEWA Team 3NT S9600 4S S12-680   -80-2   6100-2
Board 244: MAX HOLEWA Team 2S E9-140 2S E9140   00   -120-11
Board 256: PAMELA FINGER Team 3C N8-50 2NT S8-120   -170-5   80-4-1
Board 266: PAMELA FINGER Team 2H N8110 3S W6-300   -190-5   602-6
Board 276: PAMELA FINGER Team 5S S10-50 5C W8-150   -200-5   220-72
Board 288: TERRENCE SHEEDY Team 4S N10620 4S N12-680   -60-2   6300-2
Board 298: TERRENCE SHEEDY Team 2S N8110 3D S6300   4109   -15064
Board 308: TERRENCE SHEEDY Team 2C E750 4S S10-420   -370-9   130-2-7
Board 3110: LORNA SHUTTLEWOOD Team 5D W8150 2S N8-110   401   403-2
Board 3210: LORNA SHUTTLEWOOD Team 3S N9140 1NT W1-600   -460-10   250-3-8
Board 3310: LORNA SHUTTLEWOOD Team 4S E11-450 6S E10-100   -550-11   -4400-11
Board 371: GEOFF TAYLOR Team 4S W950 2NT E7-50   00   70-11
Board 381: GEOFF TAYLOR Team 4H N6-200 2S W9140   -60-2   -80-32
Board 391: GEOFF TAYLOR Team 2H W9-140 2NT S6200   602   -120-12
Total-110  -59-58

Click on the Board Number to display that complete board, or click on a Team to show that Pair's performance.


Return to Team Results